Léto s PAPEROU - Léto na pohodu

publikováno 18.06.2021 | čtení na 15 minut

Podle kalendáře začíná astronomické léto 21. června. Pro spoustu z nás to však není vůbec směrodatné. Pro někoho léto začíná prvním nazutím žabek, koupáním v bazénu, spálenými zády, vyskákanými pihami na obličeji, když uslyší z rádia svůj oblíbený letní song, když mu pípne zpráva na mobilu – „přijď na grilovačku“, … tehdy už víme, že je zkrátka tu.

Mezinárodní den země

publikováno 25.04.2021 | čtení na 30 minut

Den Země je každoroční ekologicky laděná celosvětová událost organizovaná 22. dubna. Od roku 1970 se slaví v USA a od roku 1990 i v České republice. Hlavní myšlenkou oslav je propagace a podpora ochrany životního prostředí. Cílem je především připomenutí ekologických otázek a dopadů chování člověka na životní prostředí.

publikováno 19.02.2021 | čtení na 20 minut

Velikonoce jsou v Česku velmi oblíbený svátek, který je spojen se 4 dny pracovního volna a školních prázdnin. Představují oslavu příchodu jara a probouzení přírody. Pro křesťany je to nejvýznamnější svátek spojený s oslavou zmrtvýchvstání Ježiše Krista. Název vznikl spojení dvou slov: veliká noc. Konají se vždy v neděli po prvním jarním úplňku.

publikováno 19.02.2021 | čtení na 30 minut

Dny se prodlužují a sluníčko začíná hřát, ve vzduchu cítíme jaro. Po jarní očistě touží nejen naše tělo, ale i naše domácnost. Otevřeným oknem pusťme do domu jarní svěží vzduch a vyžeňme zimu ven. Dělávali to tak naši předkové a věděli proč.

publikováno 29.11.2020 | čtení na 15 minut

Předvánoční úklid je nedílnou součástí nás všech a pokud ne nás, tak našich maminek, babiček či manželů. Káždý z nás chce prožít krásné a poklidné Vánoce. Tady je pár rad, jak se z toho všeho nezbláznit a třeba si to i užívat.

publikováno 21.11.2020 | čtení na 30 minut

V dnešní době je stále ještě nejrozšířenějším způsobem, jak pokrýt své tiskové potřeby, koupit tiskárnu do vlastnictví a pak do ní nakupovat spotřební materiál, u kterého se sledují náklady a je poměrně snadné jeho ceny porovnat. Mnozí naši zákazníci si uvědomili, kolik utopených peněz mají v zásobách tonerů, až když přecházeli na tisk s naší službou.